Lékař/ka - na dohodu o provedení práce

Společnost

Sdílení o.p.s.

Masarykova 330, Telč – Telč-Podolí

Odpovědět Odpovědět Připomeň mi Připomeň mi

Uloženou nabídku najdete v menu Oblíbené vpravo nahoře.

Pracovní nabídka

Sdílení o. p. s., Telč je komplexním průvodcem na cestě stářím a nemocemi. Pomáháme starým nebo vážně nemocným lidem radou, podporou, zdravotními a sociálními službami zůstat doma až do konce v sepětí s rodinou. Provozujeme mobilní hospicovou péči, terénní odlehčovací službu, domácí ošetřovatelskou péči, půjčovnu pomůcek a odborné sociální poradenství.

Aktuálně hledáme novou kolegyni či kolegu na pozici:

Lékař/ka – na dohodu o provedení práce

Mobilní (domácí) hospicová péče je určena pro nevyléčitelně nemocné pacienty, kteří mají před sebou většinou již jen několik týdnů života, a pro jejich blízké. Jejich společným přáním je velmi často prožít zbývající čas spolu a doma, ale to často znemožňují bolest, dušnost, nevolnost a další nepříjemné projevy vážné nemoci. Náš mobilní hospic dokáže tyto projevy v domácím prostředí zvládnout (s dostupností 24 hodin denně/7 dní v týdnu) a umožňuje tak nemocnému a jeho rodině být spolu až do konce. Ve Sdílení máme již sehraný profesionální multidisciplinární tým, který se skládá z lékařů, zdravotních sester, sociální pracovnice, administrativních pracovnic, psychoterapeutky a duchovního – celkem 16 pracovníků.

Nyní sháníme další/ho lékařku/lékaře, která/ý se zapojí dle možností a domluvy (ideálně 1 den v týdnu + pohotovosti, ale nebráníme se i jinému modelu).

Jaká je role lékař/ky v mobilním hospici?

Požadujeme:

Nabízíme:

Pokud je pro Vás naše nabídka zajímavá, můžeme se domluvit na schůzce, rádi Vám naše prostředí přiblížíme více, ukážeme naše zázemí a vysvětlíme, co práce lékaře v mobilním hospici opravdu obnáší.

Jestli máte zájem, prosím o zaslání písemné nabídky s životopisem a motivačním dopisem. Více informací na telefonním čísle 604 216 157.

Informace o pozici

Společnost

Sdílení o.p.s.

Masarykova 330, Telč – Telč-Podolí

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Zařazeno

Zdravotnictví a sociální péče

Typ pracovního poměru

Práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

dohoda o pracovní činnosti (DPČ), jiné

Zadavatel

Zaměstnavatel

Odpovědět Odpovědět Připomeň mi Připomeň mi

Uloženou nabídku najdete v menu Oblíbené vpravo nahoře.

Kontaktní údaje

604 216 157