Galerie zaměstnavatelů

Objevte firmy, které vám sednou.

Najděte si správnou firmu podle oboru práce a lokality.

Našli jsme 4 442 firem

Foto v galerii zaměstnavatelů

Accenture

Služby500 - 999

Poskytujeme služby v oblasti strategie, poradenství, digitálních technologií, technologických služeb, kybernetické bezpečnosti a podnikových procesů.

6 volných pozic
Foto v galerii zaměstnavatelů

AMAX, s.r.o.

Telekomunikace50 - 99

V oblasti telemarketingu máme dlouholeté zkušenosti. Jsme na trhu již dvacátým rokem a v roce 2011 jsme založili pobočku v Hodoníně. Při spolupráci s našimi zaměstnanci dbáme na férové vztahy a dobré pracovní podmínky. AMAX je jedničkou v oblasti telemarketingu již 21 let. Patříme do exkluzivní skupiny českých firem, které získaly certifikát AAA nejvyšší hodnocení důvěryhodnosti. Jsme dynamická a stabilní společnost - přidejte se k nám.

8 volných pozic
Foto v galerii zaměstnavatelů

AWL-Techniek CZ s.r.o.

Výroba10 - 19

Ve společnosti AWL-Techniek CZ s.r.o. Napajedla se specializujeme na technologicky vyspělá zařízení se zaměřením na automatizaci v prostředí průmyslu, automotive výroby, logistiky apod. Našim klientům navrhujeme a vytváříme nejmodernější aplikace pro zajištění automatizace výroby. Buďte součástí našeho bezva týmu se skvělým zázemím a skvělou atmosférou na pracovišti.

1 volná pozice
Foto v galerii zaměstnavatelů

Banka CREDITAS a.s.

Bankovnictví, Peněžnictví, Pojišťovnictví250 - 499

Jsme česká banka, která se dlouhodobě soustředí na poskytování služeb platebního styku, zhodnocování úspor a nabídku investic.

28 volných pozic
Foto v galerii zaměstnavatelů

Bosch Jihlava

Strojírenství4000 - 4999

Jsme Bosch Jihlava - jeden z nejmodernějších závodů v rámci skupiny BOSCH, která je největším dodavatelem automobilového průmyslu na světě.

24 volných pozic
Foto v galerii zaměstnavatelů

CANON CZ s.r.o.

Obchod a prodej, nákup250 - 499

Pojďte s námi vytvářet BAREVNĚJŠÍ a JEDNODUŠŠÍ SVĚT! Žijeme obrazem. Náš cíl je jednoduchý - chceme být součástí každé obrazové informace (analogové, digitální nebo tištěné), vznikající v partnerství s našimi zákazníky. Jsme tradiční, a přesto inovativní.

1 volná pozice
Foto v galerii zaměstnavatelů

CGI CS&EE

Informační technologie250 - 499

Díky vysoké kvalitě IT služeb jsme si v České republice získali pověst spolehlivých profesionálů. Spolupráce s více než 74.000 odborníky, kteří pracují pro CGI na stovkách míst po celém světe, nám umožňuje spojit znalosti místních podmínek s globálními zkušenostmi a zdroji a nabídnout špičkové a komplexní poradenství, systémovou integraci a outsourcing, včetně specifických řešení pro různá odvětví.

10 volných pozic
Foto v galerii zaměstnavatelů

Clarios

Strojírenství500 - 999

Společnost Clarios je světovým lídrem v oblasti pokročilých nízkonapěťových bateriových technologií. Podporujeme pokrok prostřednictvím chytrých řešení pro téměř všechny druhy vozidel. S 16 000 zaměstnanci ve více než 140 zemích přinášíme našim partnerům na trhu náhradních dílů a OEM odborné znalosti a každodennímu životu spolehlivost, bezpečnost a pohodlí. Až 99 % materiálů našich baterií obnovujeme, recyklujeme a znovu používáme. Clarios je společnost z portfolia společnosti Brookfield.

1 volná pozice
Foto v galerii zaměstnavatelů

CORWIN CZ s.r.o.

Stavebnictví a reality6 - 9

CORWIN je tým odborníků, jejichž posláním je pozitivní a odpovědný rozvoj města. Naše práce se vyznačuje zelenými střechami, urbanismem a nekompromisním důrazem na kvalitu. Staňte se součástí našeho světa!

2 volné pozice
Foto v galerii zaměstnavatelů

CROSS Zlín, a.s.

Služby50 - 99

Děláme chytrá města a řídíme dopravu. Tady i ve světě. Staráme se o to, aby se dobře parkovalo, průjezd byl rychlejší a bez kolon, aby silnice a dálnice nebyly přetížené a aby bylo možné efektivně řídit dopravu. Už od roku 1994. Naše dopravní systémy najdete po celém světě. Parkovací systémy, řízení křižovatek, silniční telematika nebo meteorologické systémy jsou náš život.

12 volných pozic
Foto v galerii zaměstnavatelů

CzechInvest

Státní a veřejná správa100 - 199

CzechInvest provází podnikatele už třicet let. Jsme státní příspěvkovou organizací Ministerstva průmyslu a obchodu a většinu služeb poskytujeme bezplatně. Podporujeme investory s vysokou přidanou hodnotou. A také zástupce měst, obcí i krajů v komunikaci s podnikateli. Otevíráme dveře na ministerstva a do zahraničí na technologické mise. Nemalou část naší práce tvoří podpora tuzemských velkých, středních i malých podniků, startupů i jednotlivců s dobrými nápady. Protože těmi to vždy začíná.

5 volných pozic
Foto v galerii zaměstnavatelů

DECATHLON

Obchod a prodej, nákup1500 - 1999

Roku 1976 byl ve Francii uveden pod značkou Decathlon koncept „Všechny sporty pod jednou střechou“. Dnes je naše společnost v 60 zemích světa a zaměstnává přes 105 000 sportovců. V České republice máme zatím 25 prodejen a více než 1900 spoluhráčů, které spojuje jedinečná firemní kultura, vyznačující se energií, odpovědností, velkorysostí a autenticitou. Naším smyslem je udržitelným způsobem zpřístupnit radost ze sportu co nejvíce lidem. Jsme rodinná firma, kde mají lidé to nejdůležitější místo..

6 volných pozic
Foto v galerii zaměstnavatelů

Digitální a informační agentura

Státní a veřejná správa200 - 249

Díky spojení českého technologického talentu a zahraničního know-how jsme otvíráme cestu k digitální budoucnosti v srdci Evropy. Pracujeme na vytváření a implementaci moderních digitálních řešení a služeb, které budou efektivní, uživatelsky přívětivé a bezpečné. Rozvíjíme spolupráci s partnery z domova i ze zahraničí a věříme, že naše agentura bude hrát klíčovou roli při posunu české veřejné správy do digitální éry.

13 volných pozic
Foto v galerii zaměstnavatelů

DPD

Logistika500 - 999

Věříme, že doručování zásilek může přinášet radost nejen našim zákazníkům, ale také našim zaměstnancům. Naším cílem je stát se nejobdivovanějším balíkovým přepravcem na trhu. Centrem dění je pro nás člověk. Ať už zákazník, nebo zaměstnanec a blízké vztahy s ním. Náš úspěch závisí na lidech a budeme rádi, pokud nám právě Ty pomůžeš v růstu. Na oplátku se můžeš těšit na přátelskou atmosféru, benefity ušité jen Tobě na míru a spousty srandy nejen v práci. Staň se i ty členem našeho týmu DéPéĎáků.

1 volná pozice
Foto v galerii zaměstnavatelů

Dr.Max

Farmacie, Kosmetická výroba500 - 999

Lékárny Dr.Max provozuje v ČR společnost ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING vlastněná investiční skupinou Penta Investments. Dr.Max je synonymem pro nejdostupnější lékárenskou péči v ČR. Kořeny naší sítě sahají až do 90. let, kdy tvůrci toho, co se později stalo základem Dr.Max, otevřeli vůbec první soukromou lékárnu po pádu železné opony u nás. Možnost dát pacientovi na výběr je i dnes součástí firemního DNA.

18 volných pozic
Foto v galerii zaměstnavatelů

Drylock Technologies s.r.o.

Výroba100 - 199

Už 10 let v Hrádku nad Nisou vyrábíme dětské plenky a další hygienické potřeby. Náš závod je největší v Evropě a je vybaven těmi nejmodernějšími technologiemi. Nejsme korporace, ale součást silné rodinné firmy se sídlem v Belgii, která vlastní dalších 7 továren po světě. Zaměstnance si vybíráme sami, bez pomoci personálních agentur. Chceme, aby se u nás lidé cítili dobře a děláme pro to vše, co je v našich silách. Nováčkům ve zkušební době pomáhá mentorka. Jsme Zaměstnavatel regionu 2016–2023.

3 volné pozice
Foto v galerii zaměstnavatelů

FERMAT CZ s.r.o.

Služby100 - 199

Společnost FERMAT je profesionálním výrobcem horizontálních vyvrtávacích strojů s hlavním sídlem v Brně. Společnost realizuje kromě vývoje a výroby „horizontek“ i jejich dodávky a montáž zejména do oblasti těžkého strojírenství po celém světě. FERMAT své produkty průběžně modifikuje ve vazbě na požadavky zákazníků a rozšiřuje sortiment vyráběných typů. Se svými výrobky společnost expanduje na nové trhy a to i prostřednictvím aktivní účasti na renomovaných mezinárodních veletrzích po celém světě.

4 volné pozice
Foto v galerii zaměstnavatelů

FORVIA Faurecia Group

Automobilový průmysl5000 - 9999

Pojeďte s námi! Jsme 7. největším dodavatelem automobilového průmyslu na světě. 1 ze 2 automobilů vyrobených na světě obsahuje naše díly.

37 volných pozic
Foto v galerii zaměstnavatelů

GE Aviation Czech s.r.o.

Strojírenství250 - 499

Jsme hrdí na to, že jsme součástí celosvětové sítě GE Aerospace. Patříme do divize Avio Aero, která se drží na horních příčkách největších světových výrobců letadlových motorů. V naší pražské pobočce vyrábíme a vyvíjíme nejmodernější turbovrtulové letecké motory. Přidejte se k nám!

6 volných pozic
Foto v galerii zaměstnavatelů

GRIZLY.CZ

Obchod a prodej, nákup100 - 199

Jsme český výrobce a e-shop se zdravější výživou GRIZLY. Působíme na trhu od roku 2015. Náš příběh začíná naší vášnivou láskou k potravinám a touhou dělat je dostupnými a chutnými pro každého. Jsme sami sebou a dbáme na to, aby naše práce byla autentická. V loňském roce naše tržby dosáhli 650 mio a ani v letošním roce nezastavujeme a cílíme na 800 mio. Naše práce nás baví, jsme odhodláni překonávat hranice ve svém oboru a hledat nové způsoby, jak být efektivní.

3 volné pozice
Foto v galerii zaměstnavatelů

Heidelberg Materials CZ

Stavebnictví a reality500 - 999

Skupina Heidelberg Materials v České republice je tvořená společnostmi Heidelberg Materials CZ, a.s., Českomoravský beton, a.s. a Českomoravský štěrk, a.s. a patří mezi přední výrobce a dodavatele stavebních materiálů. Tyto produkty díky své vysoké kvalitě a širokému spektru užitných vlastností nachází mnohostranné uplatnění v celém stavebnictví: při výstavbě dálničních sítí a železničních koridorů a budování infrastruktury, při stavbách domů, veřejných budov a ekologických stavbách.

4 volné pozice
Foto v galerii zaměstnavatelů

Heimstaden s.r.o.

Stavebnictví a reality200 - 249

Heimstaden, s.r.o. je součástí mezinárodní skupiny Heimstaden a je největším poskytovatelem nájemního bydlení v Česku. Vlastní a spravuje na 43 tisíc bytů a další nemovitosti převážně na území Moravskoslezského kraje. Naší dlouhodobou strategií je rozvíjet kvalitu a síť poskytovaných služeb za účelem poskytování kvalitního nájemního bydlení a uspokojování potřeb klienta.

3 volné pozice
Foto v galerii zaměstnavatelů

Hill's Pet

Potravinářství100 - 199

We are Colgate. Hill´s Pet Nutrition je celosvětovou jedničkou v oblasti výživy a péče o zdraví domácích zvířat, a je dceřinou společností Colgate Palmolive. Každý den po celém světě měníme životy milionů zvířat prostřednictvím průkopnické inovace, správné výživy a talentovaných lidí.

5 volných pozic
Foto v galerii zaměstnavatelů

invelt - s.r.o.

Zprostředkovatelská činnost25 - 49

Společnost BMW Invelt je již od roku 1992 předním autorizovaným partnerem BMW AG v oblasti prodeje a servisu vozidel značek BMW, MINI, BMW ALPINA a BMW Motorrad. Ve svých showroomech v Praze a Plzni zastřešuje téměř kompletní portfolio koncernu BMW vč. prodeje Lifestylových doplňků a příslušenství uvedených značek. Stabilita, tradice a osobní přístup jsou základní kameny, na kterých jsme vybudovali jedno z nejstarších dealerství prémiových značek BMW a MINI v České republice.

5 volných pozic
Foto v galerii zaměstnavatelů

Inventec (Czech), s.r.o.

Elektrotechnika250 - 499

Inventec (Czech) s. r. o. je součástí Inventec Corporation, který se zabývá výrobou a vývojem produktů elektroniky a informačních technologií. Firemní hodnoty společnosti, jako inovace, kvalita, důraz na spokojeného zaměstnance a zákazníka, činí z Inventecu jednoho z největších výrobců elektroniky na světě. Inventec (Czech) s. r. o. je součástí sdružení RBA a dodžuje standard SA8000, zaměřující se na lidská práva, bezpečnost na pracovišti a netoleruje nečestné jednání vůči pracovníkům.

22 volných pozic
Foto v galerii zaměstnavatelů

K2 atmitec s.r.o.

Informační technologie100 - 199

Jsme skupina IT firem, která vyvíjí a nasazuje podnikový software pro řízení firemních procesů ve středních a velkých společnostech a v našem vlastním datovém centru provozujeme prémiové cloudové a outsourcingové služby. Ač vyvíjíme software, dodáváme také zkušenosti a nápady ze stovek úspěšných firem a projektů. Přinášíme jistotu, že firma šlape i ve chvílích, kdy v ní klíčoví lidé nejsou. Pomáháme budovat firemní kulturu, ve které každý ví, co má dělat, jak to má dělat a proč to dělá.

4 volné pozice
Foto v galerii zaměstnavatelů

Komerční banka, a.s.

Bankovnictví, Peněžnictví, Pojišťovnictví5000 - 9999

Patříme mezi přední bankovní instituce v ČR/SR a v regionu střední a východní Evropy. Jsme součástí mezinárodní skupiny Société Générale.

99 volných pozic
Foto v galerii zaměstnavatelů

Košík.cz s.r.o.

Obchod a prodej, nákup250 - 499

Nákup až ke dveřím za ceny jako v supermarketu. ❤️ Košík.cz je váš nejbližší supermarket. U nás nemusíte stát dlouhé fronty ani nosit těžké tašky. Naši milí kurýři vám doručí čerstvé i trvanlivé potraviny všeho druhu. Už dnes zásobujeme zákazníky v režimu same-day delivery i v českých regionech, kterým vozíme prvotřídní zboží, a navíc přinášíme inspirace do kuchyně i života. Kromě České republiky děláme radost už i zákazníkům v Bulharsku a zanedlouho expandujeme do dalších zemí.

19 volných pozic
Foto v galerii zaměstnavatelů

KOVOLIS HEDVIKOV a.s.

Výroba kovů500 - 999

K Hedvičinu údolí patříme už přes dvě století. Jsme tlaková slévárna a zaměřuje na výrobu hliníkových odlitků pro celý svět. 🏭 Ročně vyrobíme více než 20 miliónů odlitků. Naše výrobky naleznete v podobě brzdových pedálů, brzdových válců, držáků motorů, částí převodovek, kompresorech klimatizací atd. I přes množství mezinárodních spoluprací si držíme prostředí rodinné firmy v čistě českém vlastnictví.

4 volné pozice